Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

BİTEN PİLLERİN YERİ ÇÖP DEĞİLDİR!

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

BİTEN PİLLERİN YERİ ÇÖP DEĞİLDİR!

Haberler


392.000 m3 Toprak, Atık Pillerden Kaynaklanacak Zehirlenmeden kurtarıldı!

Tokat Belediyesi ve Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçılar Derneği (TAP) ile imzalanan protokol kapsamında düzenlenen 2015-2016 Eğitim Dönemi Ödüllü Okullar Arası Atık Pil Toplama Kampanyası sona erdi. Toplumda çevre kirliliği konusunda hassasiyet oluşturmayı amaçlayan bu çalışma ile, Tokat Belediyesi tarafından 1960 kg atık pil toplanarak bertarafı sağlandı.

Tokat il genelinde gerçekleşen Ödüllü Okullar Arası Atık Pil Toplama yarışması sonunda; Tokat Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Zile Atiye Bekir İlkokulu ikinci ve Tokat Yeşilırmak İlkokulu ise üçüncü olmuştur.

Dereceye giren ve yarışmaya merkez ilçeden katılım sağlayan okul temsilcilerine ödüllerini Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu adına Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı takdim etti.

Tokat Belediyesi Şantiye Hizmet Binası önünde düzenlenen ödül programında konuşma yapan Bandırmalı, “Kampanyamıza destek veren başta İl Milli Eğitim Müdürlüğünün değerli personellerine, katılım sağlayan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve çok kıymetli öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyor, daha temiz bir doğaya sahip olmak için geri dönüşüm projelerine destek olmanızı temenni ediyoruz” dedi.

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir