Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

BAŞKAN EROĞLU’NUN SİVAS TEMASLARI

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

BAŞKAN EROĞLU’NUN SİVAS TEMASLARI

Haberler


Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Belediye Başkan Yardımcıları ve meclis üyeleri, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ı ziyaret ederek Sivas’ta yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İlk olarak Başkan Aydın’ı makamında ziyaret eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve beraberindeki heyet burada karşılıklı olarak hediye takdim ettiler. Başkan Eroğlu yaz aylarının simgesi Tokat Kirazından da ikram etti.

Sivas Belediyesi Gıda Bankası ziyaretinin ardından Tarihi Kent Meydanı, Ak-Su Parkı, Yukarı Tekke yeni Mezarlık alanı ve Paşabahçe Mesire alanı ziyaret edildi.

Gezinin ardında değerlendirmede bulunan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, “Yerel Yönetimler şehirlerin en önemli dinamiklerindendir. Bizler istiyoruz ki; insanlar şehirleriyle gurur duysun ve o şehirlerde insanlar tebessümle yaşasın. Bizler şehirlerimizi daha yaşanabilir kılmak, vizyon çalışmalar ile şehrimize vizyon katmak ve şehirde yaşayan insanlarımızın ortak aklıyla insanların fikrini alarak en acil yapılması gereken işlerden başlayarak çalışmalarımızı kademelendiriyoruz. Belediyecilik; yerinde sayma lüksü olmayan, devamlı yenilenen ve güzel çalışmaları, tecrübeleri örnek almamız gereken bir iş.

Biz biliyoruz ki Sivas’ın da Tokat’ın da potansiyeli çok yüksek.  Buralar Selçuklu, Osmanlı, Cumhuriyet şehirleri, Sivas’ın bu anlamda bize öncülük etmesiyle Turizm’de atağa geçmesi kanaatindeyim. Bu bölgenin; Amasya, Tokat, Sivas, Nevşehir’i de kapsayacak şekilde turizm bölgesi olması kanaatindeyim ki bu da ancak bu şekilde ikili ilişkiler ile beraber karar verme ile olacaktır. Tek başına Sivas, tek başına Tokat Dünya ölçeğinde bir anlam ifade etmez. Ama Sivas, Tokat, Amasya gibi illeri paket halinde birleştirebilirsek o zaman bu bölgeler turizm ve tanıtım anlamında büyük örneklikler temsil edecektir. Başkanımızı tebrik ediyorum…” dedi. 

Belediye Başkanı Sami Aydın ise, “Eyüp kardeşimiz çok güzel ifadelerde bulundu. İnsanın bir şeyler üretmesi, insanlara bir şeyler sunmasının ardından onların hayır dualarını almasının mutluluğu, hazzı hiçbir şeyle ölçülemez. Eyüp Kardeşimiz bize göre genç, istekli, arzulu, vizyon sahibi ve hepsinden önemlisi adam gibi adam, helali haramı bilen bir kardeşimiz. Çok güzel hizmetler yapıyorlar bundan sonra da yapacaklar buna inancım tam. Biz güzellikleri paylaşmak istiyoruz. İnşallah daha güzel hizmetleri sunmayı Allah bize nasip eder. Hem Tokat hem de Sivas Belediyemiz her zaman dayanışma ve yardımlaşma içerisinde hizmetlerine devam edecektir. Ziyaretleri için Tokat Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir Videoyu İndir