Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI YEMEK

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI YEMEK

Haberler


8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokatlı kadınlarla yemekte bir araya geldi.

Yeşil Vadi Tesislerinde düzenlenen yemekte açılış konuşmalarının ardından Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun eşi Hatice Eroğlu, kadınlara hitaben bir konuşma yaptı.

Bu yıl kadınlar gününe buruk girildiğini ve Özgecan Aslan gibi birçok kadının şiddete maruz kaldığını söyledi. Kadınlara yönelik şiddetin son bulması gerektiğine değinen Eroğlu, kadınların Allah’ın emaneti olduğuna yönelik Hadis-i Şerifi hatırlattı.

Daha sonra kürsüye gelen Başkan Eroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak “İyi bizlerle bir aradasınız, bir ana olarak, kardeş olarak, eş olarak her zaman toplumda çok önemli vazifeler icra ediyorsunuz. Kadınlarımız sayesinde bizler geleceğe daha huzurla bakabiliyoruz. Özellikle son yıllarda yapılan birçok çalışmayla gerek çalışma ve sosyal hayatta, gerekse temsil makamlarında kadınlarımızı görüyoruz. 2012’de mecliste kadın vekil sayısı %5 iken, bugün bu rakam 5’te bire yükselmiştir. Biz Tokat’ımızda da kadınlarımızın faal olmasıyla övünüyoruz. Bu anlamda her daim yanınızda olacağız, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verip, manevi alamda da destekçiniz olmaya devam edeceğiz. Yarının büyükleri dediğimiz evlatlarımızı sizler yetiştirecek, daha gelişen büyüyen Türkiye de sizin alın teriyle yükselecektir. Allah hayırlı ve uzun ömürler versin, hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir Videoyu İndir