Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

2015 DE HİZMET YILI OLACAK

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

2015 DE HİZMET YILI OLACAK

Haberler


Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 42 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek 2015 çalışma takvimi hakkında görüştü.

11 aydır birçok kez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek çalışmaları istişareye dayandıran Başkan Eroğlu, 2015’te yapılacak çalışmalar ve mahallelerin gereksinimileri hakkında muhtarlarla bir toplantı gerçekleştirdi. Tokat’ta yaptıkları çalışmalardan ve devam eden projelerden bahseden Başkan Eroğlu, “Ocak ayında da bir araya geldik ve bir seminerde Tokat’ımız için faydalı istişarelerde bulunduk. Muhtarlarımızla aramızda oluşan bu işbirliği ve iletişim bizi çok memnun ediyor. Mevsimsel bir takım engeller, biten ihaleler ve hem de bir bakıp önümüzü görelim diyerek 2 aydır vitesi küçültmüştük. Fakat Kasım ayına kadarki çalışma takvimimizi tüm belediye ekiplerimizle ve sizlerin taleplerini de dikkate alarak belirledik. Genel anlamda bu programa uyacağız ve mahallelerimizde ne çalışmalar yapacağımızı tekrar gözden geçirmek için haftaya yine sahaya ineceğiz. 2015 yılını bir hizmet yılı olarak geçirme arzusundayız, Allah bizi güzel hizmetler eden insanlardan eylesin” diye konuştu.

Başkan Eroğlu’na çalışma temposu ve ortaya koyduğu başarılı grafikten ötürü tüm muhtarlar adına teşekkür eden Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Gökrem ise, “Yaklaşık 11 aydır Tokat’ın sorunlarını çözmek için büyük çaba sarfeden Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu süreçte ortaya koyduğunuz performansla çıtayı çok yükselttiniz. Tokat’ın vizyonu ve misyonu olacağı, Tokat’ın yaşanabilecek bir yer olacak sözüyle bu işe başladınız. Bugün baktığımızda Tokat’ın tüm taşında tepesinde 11 ayda yaptığınuz çalışmalarla imzanızı görüyoruz. Bizi heyecanlandıran Başkanımız ve ekibi, bizleri her daim dinleyen bir belediyecilik anlayışı ortaya koydular” dedi.

Daha sonra tek tek muhtarları dinleyen Başkan Eroğlu, önümüzdeki hafta sahaya inerek mahallelerde son bir inceleme yaparak çalışmalara yeniden hız vereceklerini söyledi.

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir Videoyu İndir