Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

SADECE ÇALIŞIYORUZ!

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

SADECE ÇALIŞIYORUZ!

Haberler


Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, şehrin dörtbir yanında devam çalışmaları denetlerken, yenilenen kent mobilyalarını da inceleyip vatandaşların görüşlerini aldı.

Başkan Eroğlu, şantiyeye dönen şehri adım adım gezerek çalışmaları inceledi. İlk olarak devam eden Karşıyaka Merkez Cami inşaatı ve çevre düzenlemesini inceleyen Başkan Eroğlu, daha sonra Yeşilırmak Mahallesindeki çocuk park alanlarıyla ilgili yapacak çalışmaları da gördü.

Şehrimizin çehresini değiştirmek, kent estetiğini artırmak için yeniden dizayn edilen kent mobilyaları hakkında sokaktaki vatandaşın da görüşlerini alan Başkan Eroğlu, Kaleardı Mahallesine geçerek Pir Sultan Abdal Cem Evinin önündeki yolun açılması için yapılan çalışmaları da yerinde gördü. Burada vatandaşlarla bir süre sohbet de eden Başkan Eroğlu, Muhtar Kenan Kara'yı da bürosunda ziyaret etti. 

Ardından İbn-i Kemal Cami çevresinde ve camiye ait bölümlerde yapılan çalışmaları da denetleyen Başkan Eroğlu, Akdeğirmen Mahallesi'ni dolaşarak Muhtar Dursun Butlan ile çalışmalar hakkında bir süre görüştü. 

Buradan Belediye Meclis Üyesi Hasan Erdem ile beraber Geyraz Mevkiine geçen Başkan Eroğlu, şehrimin girişlerine yapılacak totemlerle ilgili yer tespiti yaptı.  

Dönüşte Topçubağı Mahallesi'ndeki yol düzenleme, taş duvar ve park çalışmalarını da inceleyen Başkan Eroğlu, mahalle sakinlerinden emekli İtfaiye Çavuşu Şerafettin Kalem’i de ziyareti ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Fotoğrafları İndir