Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

BAŞKAN EROĞLU’NUN SELAMINI İLETTİK

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

BAŞKAN EROĞLU’NUN SELAMINI İLETTİK

Haberler


10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle, yerel basını ziyaret ederek Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’nun selamını ilettik.

Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Mehmet Akif Erten ve Editörümüz Abdullah Yılmaz, ilimizdeki haber ajansları, televizyon ve gazeteleri ziyaret ettiler.

Seminer dolayısıyla şehir dışında olan Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu’nun selamlarını getirdiklerini belirten Erten, “Başkanımız, 10 Ocak tarihinin haftasonuna denk gelmesi ve  yoğun programlarından ötürü ilimizdeki basın mensupları ile geçtiğimiz akşam yemekte bir araya gelmişti. Bugünde hem yerinizde ziyaret etmek hem de Başkanımızın selamını iletmek için sizleri ziyaret ediyoruz. Başkanımız, ilimizde görev yapan basın mensuplarımızın zor şartlar altında görevlerini ifa ettiklerini ve hemşerilerimizi bilgilendirmek için verdikleri mücadeleyi büyük takdirle karşılamaktadır. Şehrimizin tarih, kültür ve turizm başta olmak üzere gelişim yolunda çaba ve gayretlerinizi çok önemsiyoruz. Başarı ile ortaya koyduğunuz vazifenizin bundan sonra da  aynı heyecanla katlanarak artması temennisiyle, bir kez daha çalışan gazeteciler gününüzü kutlamak istedik” diye konuştu.

Yerel denetleme mekanizmalarından birinin de yerel basın olduğunu belirten Yılmaz ise, “Anadolu kentlerinde yerel basın, yaptığı haberlerle ulusal basına nazaran daha etkin bir konumda. Lokal olarak eksiklerin belirlenmesinde, sorunların iletilmesi ve yer yer tavsiye niteliğinde haberleri ile o şehre yön veriyorlar. İlimizde daha güçlü yerel gazete ve televizyon kanalları olması, Tokat için her zaman bir avantaj olacaktır” dedi.

Ziyaretten ötürü duydukları memnuniyeti dile getiren yerel basınımız, Başkan Eroğlu’nun gerek yerel basın ile gerek vatandaşlar ve STK’lar ile kurduğu iyi iletişimin Tokat için büyük bir kazanım olduğuna vurgu yaparak, teşekkür ettiler. 

Basın İlan Kurumu (BİK) Tokat Şube Müdürü Erdem Kaplan'ı da ziyaret eden Erten ve Yılmaz, önümüzdeki günlerde ise ajansları ve diğer kanalları ziyaret edeceklerini dile getirdiler.

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir