Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

BİK TOKAT ŞUBESİ AÇILDI

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

BİK TOKAT ŞUBESİ AÇILDI

Haberler


BİK İlan Kurumu Tokat Şubesinin açılışı için Tokat’a gelen Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

BİK Koordinasyon ve İdare Müdürü Mehmet Çelik, Muhasebe Müdürü Furkan Demircioğlu, BİK Tokat Şube Müdürü Erdem Kaplan, Ankara Şube Müdürü Yezdan Uğurlu, Samsun Şube Müdürü Mustafa Bayraktar, Sivas Şube Müdürü Mustafa Yüksel ve bazı yerel basın mensuplarının da katıldığı ziyarette BİK’in Tokat’ta izleyeceği yolu anlatan Atalay, basının önemine de vurgu yaptı.

 
Tokat basınının gelişen ve büyüyen Tokat’a uygun olduğunu belirten Atalay, “Şuanda 41 şubemiz oldu. Tokat'ta olmazsa olmazlar arasına katıldı. Tokat'taki şubemizle beraber Tokat basınına, medyasına omuz vermek için buraya geldik. Her gittiğimiz yerdeki sloganımız 'Yük olmaya değil, yük almaya geldik'. Tokat basınını güçlendirmek, eksiklerini gidermek, gerekirse eğitim seminerleri yapmak ve daha iyi şartlarda daha iyi tirajlara ulaşmalarını sağlamak" diye konuştu.

BİK Şube Müdürlüğünün Tokat için hayırlı olmasını temenni eden Başkan Eroğlu, ziyaretinden ötürü Atalay’a da teşekkür etti.

Haber Fotoğrafları