Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

ÇAT KAPI ZİYARETLER SÜRÜYOR

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

ÇAT KAPI ZİYARETLER SÜRÜYOR

Haberler


İki gündür Bedestenlioğlu ve Derbent Mahallelerinde incelemelerini sürdüren Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, bir yandan da mahalledeki ihtiyaç sahibi ve hastaları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Bir vatandaş ise Başkan Eroğlu'na ithafen yazdığı şiiri okudu.

Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Bedestenlioğlu ve Derbent Mahallesinde yürütülen çalışmaları inceleyen Başkan Eroğlu, mahalle muhtarı ve mahalle sakinlerinin düzenleme talep ettikleri yerleri de gezdi.

Bu sabahki mesaisine Derbent Mahalle sakinlerinin tertiplediği kahvaltı programına katılarak başlayan Başkan Eroğlu, mahallelinin isteklerini dinledi. Mahalle sakinlerinden Ahmet Başaran’ın kendisine yazdığı şiiri de okuyan Başkan Eroğlu, Başaran’a teşekkür ederek dualarını eksik etmemesini istedi.

Daha sonra mahalleyi adım adım gezmeye başlayan Başkan Eroğlu, yeni yol ve duvar çalışması talep edilen yerleri gördü. Mahalle gezileri esnasında o muhitteki ihtiyaç sahibi ve hastaları da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Başkan Eroğlu, yine bazı vatandaşların kapısını çalarak sıkıntılarını dinledi. Eksik ve ihtiyaçları not aldıran Başkan Eroğlu, ilgili birim amirlerine talimat vererek bütün gereksinimlerin karşılanmasını söyledi. Çocuklara hediyeler de veren Başkan Eroğlu, hepsiyle tek tek ilgilenerek nasihatte bulundu. 

Ahmet Başaran'ın Başkan Eroğlu'na yazdığı akrostiş şiir ise şöyle;

Emek veriyorsunuz Tokat ilimiz ayağa kalksın diye
Yüzlerimiz gülüyor, gururlanıyoruz sizin eserleriniz gerçekleştikçe
Üzüntülerimiz son buldu siz Belediye Başkanımızı seçince
Parti ayırt etmeksizin kucak açıyorsunuz, tüm Tokatlı hemşehrilerinize.

Evlat dediğin Eyüp Eroğlu gibi olmalı
Ruhunuzun güzelliği yüzünüze vurmuş olmalı
Omuzlarınızda ağır bir yük var, Tokat farkında olmalı
Gülüşünüzle aydınlanıyor güzel şehrimiz
Laflar kelimeler sizi anlatmaya kifayetsiz
Umudumuz, gururumuz, Tokat'ımızın göz nuru Başkanımız

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir