Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

BAŞKAN EROĞLU, YATIRIMCILARI TOKAT’A DAVET ETTİ

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

BAŞKAN EROĞLU, YATIRIMCILARI TOKAT’A DAVET ETTİ

Haberler


Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Türkiye’nin önemli müteşebbislerinden SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nu ziyaret ederek, yeni yatırımlar yapması için Tokat’a davet etti.

Erbaa Niksar arası HES yatırımları yapan SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nun çalışma ofisinde gerçekleşen ziyarete Başkan Eroğlu’nun yanı sıra, AK Parti Tokat İl Başkanı Adem Çelik, Belediye Başkan Vekili Altan Çelik, Tokat Madeni Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Çankaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Baş ve Feyzullah Bağlan da katıldı.

Daha sonra Tokat’ta devam eden yatırımlarından ötürü SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve aynı zamanda Gaziantep Sanayi Odası Başkanı olan Adil Sani Konukoğlu’na da nezaket ziyaretinde bulunan Başkan Eroğlu, içerisinde Tokat’a ait yöresel ürünlerin olduğu bir de sandık armağan etti.

 
Holdinge ait tesisleri de gezerek Türkiye’nin önemli müteşebbislerinden Konukoğlu’nu başkaca yatırımlar yapmaya ve Tokatlı işadamları ile görüşmesi için Tokat’a davet eden Başkan Eroğlu, daha sonra Şanlıurfa’ya geçerek AK Parti İl Başkanları toplantısında Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile bir araya geldi. Kurtulmuş ile bir süre sohbet eden Başkan Eroğlu, Şanlıurfa’daki işadamları ile de görüşmelerde bulundu.  

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir