Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

ATLETİZMDE BİR KUPA DAHA KAZANDIK

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

ATLETİZMDE BİR KUPA DAHA KAZANDIK

Haberler


Belediye Plevnespor Atletizm Erkek Takımı, Kulüplerarası Atletizm Türkiye 1.Ligi müsabakalarında 3. olarak bu kategoride ilk defa kupa kazandı.

2-3 Eylül tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Kulüplerarası Atletizm Türkiye 1.Ligi müsabakalarına katılan Belediye Plevnespor Atletizm Erkek Takımı, müsabaka sonucunda 3.’lük kupasını kaldırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Plevnespor 4. Kademe Baş Antrenörü Abdullah Yılmaz, “Sporcularımı göstermiş oldukları mücadele ve elde ettikleri başarıdan ötürü tebrik ediyorum. Atletizm takımı olarak bu tip müsabakalara iyi hazırlanıyoruz. İnşallah başarılı sonuçlar almaya devam edeceğiz. 2015 atletizm sezonunda ilk 6’ya girdiğimizden direkt olarak elemelere katılmadan 1.Lig’te yarışmalara katılmaya hak kazandık. Artık hazırlıklarımız bu yönde olacak. Ben desteğini bizden esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Uzunburun Kapalı Spor Salonunda Atletizm takımını ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, elde ettikleri başarılı sonuçlardan dolayı tebrik etti. Belediye olarak spora çok önem verdiklerini dile getiren Başkan Eroğlu, “Biz, sadece yol ve altyapı yapmakla yükümlü değiliz, aynı zamanda kentimizde sporun ve sporcuların gelişimine de katkıda bulunmak durumundayız. Özellikle gençlerimizin ve çocuklarımızın spora teşvik edilmesi için elimizi taşın altına koyuyoruz. Bu genç kardeşlerimde önemli bir başarı elde ettiler ve bizlerde bununla gururlandık mutlu olduk. Antrenörümüzü ve sporcularımızı tekrar tebrik ediyor, başarılı sonuçların devamını diliyorum” dedi.

Müsabakaların 1. gününde 61 puan, 2. gününde 44 puan alan Belediye Plevnespor Atletizm Erkek Takımı, 1. Kademe puanı olarak 107, 2. Kademe Puanı olarak da 105 ortalama ile toplamda 212 puanla, 250 puan alan Ankara TSK Sporgücü ve 227 puan alan Trabzon Karayollarıspor’un ardından 212 puan ile üçüncülüğü elde etti.  

Haber Fotoğrafları

Fotoğrafları İndir Videoyu İndir