Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

BAŞKAN EROĞLU: “DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN”

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

BAŞKAN EROĞLU: “DESTEK SİZDEN HİZMET BİZDEN”

Haberler


Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Çekenli İş Merkezinde konuştu:

Esnaf buluşmalarını aralıksız sürdüren Başkan Eyüp Eroğlu, Çekenli İş Merkezindeki esnaflarla bir araya gelerek, yeni dönemde de önemli hizmetlere birlikte imza atacaklarını söyledi. Eroğlu, “Siz istediniz, biz yaptık. Destek sizden, hizmet bizden” dedi.

Tokat Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Av. Eyüp Eroğlu, yaklaşık 5 yıldır ki sürdürdüğü esnaf ziyaretlerinin bu sefer ki adresi, Çekenli İş Merkezi oldu. Buradaki esnafla bir kahvaltılı toplantı yapan Başkan Eroğlu, Çekenli İş Merkezinde altıncı kahvaltıyı yaptıklarına dikkat çekti. Belediye Başkanlığı görevine seçildiği günden bu yana, esnafların sorunlarına birlikte çözüm aradıklarını dikkat çeken Eroğlu, “Derdiniz derdimizdir. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Ortada bir başarı vardır, ancak bu başarının mimarı hep birlikte Tokatlıdır, sizlersiniz. Yaptığımız işlerin tamamı, istişarelerimizin ürünüdür. Dolayısıyla, siz istediniz, biz yaptık. Destek sizden, hizmet bizden” diye konuştu.

SÖZÜMÜZ SÖZ, YÖNÜMÜZ SİZSİNİZ

“2014 seçimlerinde söylediklerimiz, paylaştığımız projelerimiz ve sizlerle yapacağımız istişarelerin sonucunda ne çıkarsa onlara harfiyen uyacağımıza dair sözümüzden hiç sapmadık” diyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Sözümüz söz, yönümüz sizsiniz. Biz verdiğimiz sözleri yerine getirmenin huzuru ile karşınızdayız. Ne söz verdiysek yaptık. Yaptıklarımız, icraatlarımız tüm Tokat halkının önünde duruyor. Sözlerini icraata dönüştüren bir Belediye Başkanı halkından ne ister. Destek sizden icraat bizden. Sizlerin destekleriniz, dualarınız ve yardımlarınızla şehrimize daha daha nice yeni hizmetleri yapmak için yollara revan olmaya devam edeceğiz. Bunu yaparken en çok önemsediğimiz siz değerli insanlarımızla, kıymetli hemşerilerimizle her daim omuz omuza olacağız. İnşallah bu şehirde hep birlikte çok daha güzel günlere yürüyeceğiz” dedi.

SEÇİMDEN SEÇİME GELEN BİR SİYASETÇİ DEĞİLİM

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Çekenli İş Merkezinde esnafla yaptığı konuşmada, ne yazık ki toplumumuzda bazı siyasetçi alışkanlıklarının olduğunu, seçimden seçime halka  gelip hal hatır sorulduğuna dikkat çekti. Eroğlu, konuşmalarını şöyle tamamladı: “Biz bu anlayışı kökünden kazıyıp attık. Her fırsatta sizlere geldik, istişarelerde bulunduk. Seçimden seçime gelen bir siyasetçi asla olmadık. Sizi her zaman düşünüyoruz, yalnızca seçimlerde değil. İlk geldiğimizde sizlerin buradaki iş merkezi ile ilgili olarak bazı talepleriniz olmuştu. Yaptığımız ilk işlerden biri bu olmuştu. Biz sizler için, sizlerin istek ve talepleri için varız. Allah’a şükür ne istediyseniz yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Behzat deremizi Led aydınlatmaları ile, yeşillikleri ile güzel bir görünüme kavuşturduk. 35 yıldır istenilen meydan projesi için herkes bir adım attı, nasip bize oldu. 1. Ve 2. Etabını bitirdik, 3. Etabın da yarısını bitirdik. % 70 seviyelerindeyiz. Esnafımızı diri tutmak için mücadele ettik, etmeye de devam ediyoruz. Yıllardan beri kapalı Pazar yeri talebi vardı. Allah’a şükür Kapalı Pazar Yerini Tokat’ımıza kazandırdık. Bunu yapacağız değil, yaptık diyebilmenin huzurunu yaşıyoruz. 61 Proje sözü vermiştik. Hamdolsun Ak Parti iktidarı ile birlikte Türkiye hizmete kavuştu. 61 Projenin sözünü tuttuğumuz gibi, fazlasını yaptık. 90 tane proje yaptık. Ama yeterli değil. Bu Tokat’a daha çok şeyler yapmalıyız. Sayısal veriler son yıllardaki gelişmenin ve değişmenin göstergesidir. Biz bu şehre sevdalıyız. Bizim bu şehre vefa borcumuz var.”

Haber Fotoğrafları