Android Market (Google Play Store) veya Apple Store'dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışmasının Dördüncüsü Düzenleniyor

Yükleniyor... Sayfanın yüklenmesi bağlantı hızınıza göre değişecektir.

 

Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışmasının Dördüncüsü Düzenleniyor

Duyurular


Merhum Öğretmen Nadir DUYUM Anısına…

Toplumumuzda çevre konusunda hassasiyet oluşturmak amacıyla Belediyemizce Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışmasının dördüncüsü düzenlenmiştir. Yarışma, geçtiğimiz dönem atık pil toplama kampanyasına yoğun ilgi gösteren İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Merhum öğretmeni Nadir DUYUM anısına gerçekleşecektir. Merhum Nadir DUYUM öğretmenizi saygı ve rahmet ile anıyoruz.

Yarışmaya anaokulları, ilkokullar, ortaokullar ve liseler katılabilecektir. İl genelinde en çok atık pil toplayan ilk üç okul, öğrenci sayısına bakılmaksızın ödüllendirilecektir. Kampanya 02 Ekim 2017 - 30 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Okulların kampanya süresince topladıkları atık pilleri muhafaza etmeleri ve 26-27-30 Nisan 2018 tarihlerinde Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında okulların ihtiyaç duyacakları atık pil toplama kutusu, afiş, broşür gibi malzemeler Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğünden temin edilebilir.

Sizde bir çocuk sevindirin!

Evlerinizde, işyerlerinizde kullanım ömrünü tamamlayan pilleri, cam veya pet şişelerde biriktirip bir çocuğa teslim ederek, onun Okullar Arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışmasına katılmasına destek olabilirsiniz. Hep birlikte çocuklara örnek olalım ve doğamızı kirleten, kullanılamaz durumdaki pilleri çöpe atmayalım, ayrı biriktirelim!

Tokat Belediye Başkanlığı